Wróć do listy

Bobrowniki Małe, małopolskie

81 750 zł
594 zł/m2
Dom 137,57 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 81 750 zł
Powierzchnia 137,57 m2
Województwo małopolskie
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 8 175 zł
Numer oferty 321914X753922591
Termin wpłaty wadium 04-01-2024 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sygn. akt: VIII GUp 38/19/S
ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki udziału w wysokości 1/2 w prawie własności zabudowanej nieruchomości gruntowej
Sprzedaż nastąpi przy zachowaniu przepisów ustawy Prawo upadłościowe zgodnie z zezwoleniem Sędziego – Komisarza z dnia 25 października 2023 r. w trybie art. 311 ust. 1 w zw. z art. 206 ust. 1 pkt 3 w zw. z art. 213 ust. 1 Prawa upadłościowego.
Przedmiotem sprzedaży jest udział w wysokości 1/2 w prawie własności zabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Bobrowniki Małe, gmina Wierzchosławice, powiat tarnowski, województwo małopolskie.
Konkurs na sprzedaż udziału w wysokości 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym stanowiącej działkę o nr 845/3 o powierzchni 0,2000 ha, objętej księgą wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, cena wywoławcza 81.750,00 zł.
Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinny, podpiwniczonym, piętrowym z nieużytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 137,57 m2.
Warunkiem uczestnictwa w pisemnym konkursie ofert jest złożenie pisemnej oferty zgodnej z regulaminem konkursu dostępnym w biurze syndyka (Biuro przy ul. św. Marka 7-9 lok. 2 w Krakowie) i wpłacenie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej na rachunek bankowy w ING Bank Śląski S.A. 18 1090 2590 0000 0001 4188 7781 oraz dołączenie potwierdzenia przelewu do oferty.