Wróć do listy

Bożnowice, dolnośląskie

27 000 zł
511 zł/m2
Mieszkanie 52,84 m2 2 pokoje Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 27 000 zł
Miasto Bożnowice
Powierzchnia 52,84 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica 52
Liczba pokoi 2
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 2 700 zł
Numer oferty 321673X753358169
Termin wpłaty wadium 11-01-2024 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZA ZIĘBIC
z dnia 1 grudnia 2023 r.
W SPRAWIE DRUGIEGO PUBLICZNEGO PRZETARGU USTNEGO
NIEOGRANICZONEGO NA SPRZEDAŻ LOKALU MIESZKALNEGO NR
3 POŁOŻONEGO W BOŻNOWICACH 52


organizuje
w dniu 16 stycznia 2024 roku o godz: 10:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Ziębicach przy ul. Przemysłowej 10 - sala nr 02.
DRUGI PUBLICZNY PRZETARG USTYNY NIEOGRANICZONY NA
sprzedaż samodzielnego lokalu mieszkalnego nr 3 o powierzchni
użytkowej 52,84 m2 składający się z dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki
i kuchni położony na I piętrze budynku w Bożnowicach 52 wraz
z pomieszczeniem przynależnym o powierzchni 3,70 m2(piwnica) z
udziałem wynoszącym 1131/10000 w nieruchomości wspólnej. Lokal
wymaga remontu.

CENA WYWOŁAWCZA: 27.000,00 zł (słownie: dwadzieścia siedem
tysięcy złotych 00/100)
WYSOKOŚĆ WADIUM: 2.700,00 zł (słownie: dwa tysiące siedemset
złotych 00/100)
Wadium do przetargu należy wpłacić w terminie do dnia 11 stycznia
2024 roku (włącznie) w formie przelewu bankowego lub elektronicznego na
konto Gminy Ziębice 31 9533 0004 2001 0019 9094 0003. W przypadku
wpłaty wadium przez pełnomocnika należy w tytule przelewu wyraźnie oznaczyć
dane oferenta wnoszącego wadium. Za termin potwierdzający dokonanie wpłaty
na konto uznaje się datę lokacji środków na rachunku Gminy.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.