Wróć do listy

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

74 600 zł
1 653 zł/m2
Mieszkanie 45,14 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-68%
Zakończona
-68%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 74 600 zł
Powierzchnia 45,14 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica O. Zagłoby 3
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 7 460 zł
Numer oferty 320976X751725795
Termin wpłaty wadium 05-01-2024 Co to znaczy?

Opis

Przetarg na sprzedaż lokalu mieszkalnego przy ul. O. Zagłoby 3/7, Ostrowiec Świętokrzyski
Parametr
Pow. budynku / działki [m2] 45.14 / 2580.00
Cena 74600 PLN
Miejscowość Ostrowiec Świętokrzyski, woj. świętokrzyskie
Data publikacji 2023-12-04
Termin składania ofert 2024-01-09
Termin wpłaty wadium 2024-01-05

Historyczne ceny