Wróć do listy

Warszawa, Praga-Południe

206 000 zł
3 962 zł/m2
Mieszkanie 52,00 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 206 000 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 52,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Szaserów 124a
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 320295X750130893
Termin wpłaty wadium 15-12-2023 Co to znaczy?

Opis

Należy skontaktować się z prowadzącym sprzedaż w kwestii dokładnych terminów złożenia oferty i wpłaty wadium

Syndyk ogłasza przetarg na sprzedaż, w trybie z wolnej ręki, udziału 4/6 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu o pow. 52 m2 położonego w Warszawie przy ul. Szaserów 124A m. 2, KW nr XXXX/XXXXXXXX/X

Cena wywoławcza 206.000,00 zł brutto

W stosunku do sprzedaży przedmiotowego udziału będzie miał zastosowanie art. 172ust. 6 Ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, tj. w przypadku sprzedaży ułamkowej część spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu, współwłaścicielom przysługuje prawo pierwokupu.

Szczegóły przetargu na stronie syndyk(kropka)info(kropka)pl