Wróć do listy

Trzcińsko-Zdrój, zachodniopomorskie

13 000 zł
770 zł/m2
Mieszkanie 16,88 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 13 000 zł
Powierzchnia 16,88 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Chojnicka 11
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 1 300 zł
Numer oferty 319582X748461047
Termin wpłaty wadium 05-01-2024 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ GMINY TRZCIŃSKO-ZDRÓJ

ogłasza II przetarg ustny nieograniczony po I przetargu odbytym w dniu 07.09.2023 r.

na sprzedaż nieruchomości - lokalu mieszkalnego nr 2 położonego na parterze w budynku numer 11 przy ul. Chojnickiej, 74-510 Trzcińsko-Zdrój. W budynku tym znajdują się dwa samodzielne lokale mieszkalne nr 1 i nr 2. Lokal mieszkalny nr 2, położony jest na parterze. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 16,88 m2 i składa się z następujących pomieszczeń: pokoju numer I – 10,50 m2 oraz kuchni – 6,38 m2. Lokal nie posiada łazienki. Budynek mieszkalny (j.w.). Ściany wew. w lokalu murowane. Tynki wew. kat. III – stan zły, malowane farbami emulsyjnymi i olejnymi. Sufity w lokalu nr 2 w złym stanie technicznym – widoczne są ugięcia stropów, zarysowania i nierówności.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi : 13.000,00 zł (słownie: trzynaście tysięcy zł 00/100)

Na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 10 ustawy o podatku od towarów i usług, sprzedaż nieruchomości w/w jest zwolniona z podatku VAT.

Wadium – 1.300,00 zł (słownie: tysiąc trzysta zł 00/100), które należy wnieść najpóźniej do dnia 05.01.2024 r. na konto 94 9370 1020 0400 0130 2004 0001 BS Chojna O/Trzcińsko-Zdrój. Na dowodzie wpłaty należy zaznaczyć: „Wadium-przetarg w dniu 10.01.2024 r. lokal mieszkalny ul. Chojnicka 11/2”.