Wróć do listy

Kursko, lubuskie

382 500 zł
2 675 zł/m2
Dom 143,01 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 382 500 zł
Miasto Kursko
Powierzchnia 143,01 m2
Województwo lubuskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 51 000 zł
Numer oferty 319450X748151903
Termin wpłaty wadium 23-01-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym  w Międzyrzeczu

Radosław Brzeźniak

Kancelaria Komornicza, Piastowska 32,  Międzyrzecz,   66-300 Międzyrzecz

tel. 0957423067 / fax. 0957411843

Sygnatura: Km 2317/13

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Międzyrzeczu Radosław Brzeźniak na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 2317/13 w dniu 24-01-2024 o godz. 13:30 w budynku Sądu Rejonowego w Międzyrzeczu z siedzibą przy Wojska Polskiego 1, 66-300 Międzyrzecz, sala 23, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielami są  x  położonej przy  ,Kursko,  66-300 Międzyrzecz, dla której Sąd Rejonowy w Międzyrzeczu V Wydział Ksiąg Wieczystych  (adres: ul.  ul.Wojska Polskiego 1, Międzyrzecz, 66-300 Międzyrzecz)   prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
działki gruntu nr 285/3 i nr 285/4 o łącznej powierzchni 2001 m2, stanowiące jeden kompleks. Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym parterowym z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 143,01 m2, z garażem i kotłownią o powierzchni użytkowej 39,59 m2,