Wróć do listy

Nowy Bartków, mazowieckie

47 218 zł
Działka 2.305 ha 6 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 47 218 zł
Miasto Nowy Bartków
Powierzchnia 2.305 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 6
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 9 444 zł
Numer oferty 319228X747631979
Termin wpłaty wadium 17-12-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Siedlcach Adam Obłoza na podstawie art. 867 Kodeksu postępowania cywilnego i 875 kpc w zw. z art. 1013 za zn. 6 § 1 kpc oraz art. 953 kpc w zw. z art. 1013 ze zn. 1 § 3 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 18.12.2023 r. o godz. 10:00 w kancelarii komornika pod adresem: Siedlce, ul. Czerwonego Krzyża 21 lok. 86 (wejście od ul. Asłanowicza) odbędzie się

DRUGA LICYTACJA
nieruchomości opisanej jako :
- nieruchomość gruntowa stanowiąca działki gruntu (las, łąki trwałe, grunty zakrzewione i zadrzewione) o nr ew. 464/3, 530, 531, 534, 535, 540/3, o łącznej pow. 2,305 ha, położona w miejscowości Nowy Bartków, gmina Korczew, dla której Sąd Rejonowy w Siedlcach VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X

Suma oszacowania w/w nieruchomości wynosi: 94 435,00 zł
Cena wywołania jest równa 1/2 sumy oszacowania i wynosi: 47 217,50 zł
Wysokość rękojmi wynosi 1/10 ceny oszacowania i wynosi: 9 443,50 zł

Przystępujący do przetargu jest obowiązany złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Rękojmię można wpłacić gotówką w kancelarii komornika lub na rachunek bankowy komornika:
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA I O. Centrum w Siedlcach 81 10204476 0000 8902 0016 8732
Rękojmię złożoną przez licytanta, któremu udzielono przybicia zatrzymuje się, pozostałym licytantom rękojmię zwraca się niezwłocznie. Jeżeli nabywca nie wykonał w terminie warunków licytacji co do zapłaty ceny traci rękojmię, a skutki przybicia wygasają. Z utraconej rękojmi pokrywa się koszty egzekucji związanej ze sprzedażą, a reszta wchodzi w skład sumy uzyskanej w egzekucji albo jeżeli egzekucja została umorzona jest przelewana na dochód Skarbu Państwa (art. 867 ze zn. 1 kpc w zw. z art. 1013 ze zn.6 § 1 kpc).

Historyczne ceny