Wróć do listy

Skarbka, świętokrzyskie

21 264 zł
Działka 0.1437 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 21 264 zł
Miasto Skarbka
Powierzchnia 0.1437 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 2 835 zł
Numer oferty 318718X746437559
Termin wpłaty wadium 11-12-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrowcu Świętokrzyskim Rafał Fronczek Kancelaria Komornicza nr II w Ostrowcu Świętokrzyskim podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 14-12-2023 o godz. 11:30

rozpocznie się pierwsza elektroniczna licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: cn, położonej przy 0,Skarbka, 27-423 Bałtów, dla której SĄD REJONOWY OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:
niezabudowana działka gruntu nr ewid. 481/4 o pow. 0,1437 ha, posiadająca założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Ostrowcu Św. nr XXXX/XXXXXXXX/X. Działka ewid. 481/4 położona jest częściowo na obszarze oznaczonym jako MN/RM- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, a częściowo na obszarze oznaczonym jako R - tereny rolne.

Licytacja zakończy się 21.12.2023 o godz. 14:30.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 28 352,00 zł, zaś cena wywołania wynosi 3/4 wartości szacunkowej tj. 21 264,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 10.00 do godz. 18.00 oraz przeglądać w sądzie i kancelarii komornika protokół opisu i oszacowania.
Sprzedaż w drodze licytacji elektronicznej jest dokonywana za pośrednictwem systemu teleinformatycznego dostępnego pod adresem:

elicytacje.komornik.pl

Historyczne ceny