Wróć do listy

Ponętów Górny, wielkopolskie

345 000 zł
1 783 zł/m2
Dom 193,46 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 345 000 zł
Powierzchnia 193,46 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica 29
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 46 000 zł
Numer oferty 318586X746128415
Termin wpłaty wadium 11-01-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym  w Kole

Barbara Majewska-Murakowska

Kancelaria Komornicza, Włocławska 3,  Koło ,   62-600 Koło

tel. 63 27 24 699 / fax. 

Sygnatura: Km 35/21

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kole Barbara Majewska-Murakowska na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 35/21 w dniu 12-01-2024 o godz. 10:30 w budynku Sądu Rejonowego w Kole z siedzibą przy Włocławska 4, 62-600 Koło, sala 22, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której  właścicielem jest  położonej przy  ,Ponętów Górny,  62-641 Olszówka, dla której Sąd Rejonowy w Kole Wydział Ksiąg Wieczystych  (adres: ul.  ul. Włocławska 4, Koło, 62-600 Koło)   prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Pierwsza licytacja nieruchomości położonej w miejscowości Ponętów Górny, gm. Olszówka, dla której Sąd Rejonowy w Kole Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X. Egzekucja toczy się przeciwko Halinie Wieczorek (po uznaniu czynności prawnej za bezskuteczną wobec wierzyciela egzekwującego).
Nieruchomość stanowi działka gruntu oznaczona numerem ewidencyjnym 65/3 (arkusz mapy 1) o powierzchni 0,2299 ha, zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 193,46 m2 z pomieszczeniem kotłowni o powierzchni użytkowej 21,15 m2 oraz dobudowanym garażem o powierzchni użytkowej 19,02 m2.