Wróć do listy

Brwice, zachodniopomorskie

2 000 000 zł
2 000 000 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 2 000 000 zł
Miasto Brwice
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 200 000 zł
Numer oferty 318101X744992545
Termin wpłaty wadium 15-01-2024 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ GMINY CHOJNA OGŁASZA ROKOWANIA
na sprzedaż nieruchomości zabudowanej, oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków jako działka nr 127/5 o pow. 1,0222ha, położona w obrębie Brwice, KW XXXX/XXXXXXXX/X
Nieruchomość zabudowana budynkiem po byłej szkole podstawowej, na działce znajdują się drzewa iglaste i liściaste i urządzone trawniki, plac zabaw i boisko sportowe; działka wyposażona w drogę utwardzoną i sieci uzbrojenia terenu- wodociągową, kanalizacyjną, elektroenergetyczną i gazową; Budynek byłej szkoły składa się kompleksu trzech budynków tworzących funkcjonalną całość, pow. zabudowy 1298,00m2, pow. użytkowa 1125,90m2, kubatura 6624,0m3

Nieruchomość nie posiada planu zagospodarowania przestrzennego, nie toczy się procedura planistyczna i nie została wydana decyzja o warunkach zabudowy i ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego. Zgodnie z obowiązującym Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Chojna częściowo grunty orne, częściowo tereny usług oświaty, częściowo w granicach terenów miejscowości rozwojowych, częściowo obszary objęte ochroną konserwatorską- strefa „B” pośredniej ochrony konserwatorskiej, w zasięgu leja depresji eksploatacyjnej ujęcia (studni) wód podziemnych; otulina Cedyńskiego Parku Krajobrazowego, brak decyzji o warunkach zabudowy, w ewidencji gruntów i budynków działka sklasyfikowana jako RIIIb, Bi;

cena wywoławcza 2 000 000,00zł zaliczka: 200 000,00zł

minimalne postąpienie 20 000,00zł

Sprzedaż zwolniona jest z podatku od towarów i usług na podstawie art. 43 ust.1 pkt 10a ustawy z dnia 11 marca 2004r. o podatku od towarów i usług.

Rokowania odbędą się dnia 18 stycznia 2024r. o godz. 10.30 w Urzędzie Miejskim w Chojnie ul. Jagiellońska 4, pokój nr 8.

Dopuszcza się możliwość przeprowadzenia części ustnej, dodatkowych ustnych rokowań. Do części ustnej rokowań (części niejawnej) mogą przystąpić oferenci zakwalifikowani do części jawnej.

Wpłaty zaliczki należy dokonać na konto BS Chojna 03 9370 0007 0000 0664 2000 0002 w terminie do dnia 15.01.2024r. – za datę wniesienia zaliczki uważa się dzień wpływu na nasze konto. Rokowania uważa się za zakończone z chwilą podpisania protokołu.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.