Wróć do listy

Kobuszyn, mazowieckie

396 150 zł
396 150 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 396 150 zł
Miasto Kobuszyn
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica 11
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 52 820 zł
Numer oferty 318008X744774739
Termin wpłaty wadium 12-12-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mławie na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Kmp 54/19 w dniu 13-12-2023 o godz. 09:20 w budynku Sądu Rejonowego w Mławie z siedzibą przy Reymonta 3, 06-500 Mława, sala 2 B, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest k położonej przy ,Kobuszyn 11, 06-560 Szreńsk, dla której Sąd Rejonowy w Mławie Wydział IV Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul.Reymonta 3, Mława, 06-500 Mława) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
-działka nr ewidencyjny 54 , Kobuszyn 11, nr ewidencyjny działki 54, Obręb: 0004 Kobuszyn, Jednostka ewidencyjna:141307_2 Szreńsk, Powiat mławski, województwo mazowieckie o powierzchni 4,10 ha. Działka w części 0,42 ha zabudowana budynkiem mieszkalnym, budynkiem gospodarczym, budynkiem garażowym i budynkiem inwentarskim. W części 0,59 ha jest to las, w pozostałej części 3,09 ha jest to grunt rolny - rola oraz łąka. Uzbrojenie nieruchomości:wodociąg wiejski, energia elektryczna NN, szambo bezodpływowe.

Suma oszacowania wynosi 528 200,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 396 150,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 52 820,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 15:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Mławie ul. Reymonta3, 06-500 Mława.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO BP SA O/CIECHANÓW 15 1020 1592 0000 2102 0054 3538.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny