Wróć do listy

Warszawa, Targówek

205 142 zł
3 357 zł/m2
Mieszkanie 61,10 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 205 142 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 61,10 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Krasnobrodzka 12
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 317280X743069763
Termin wpłaty wadium 07-12-2023 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza sprzedaż, w trybie z wolnej ręki, udziału w wysokości 1/2 spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego (KW XXXX/XXXXXXXX/X) o pow. 61,1 m2 położonego w Warszawie przy ul. Krasnobrodzkiej 12 lok. 50, dzielnica Targówek, za cenę nie niższą niż 205 142,40 zł (słownie: dwieście pięć tysięcy sto czterdzieści dwa złote 40/100).

Oferty należy kierować drogą pocztową na adres: Kancelaria Notarialna Michał Lorenc, ul. Sandomierska 18/1, 02-567 Warszawa do dnia 7 grudnia 2023 roku do godz. 12:00, przy czym decyduje data wpływu, nie zaś data nadania.

Oferta wraz z wymaganymi dokumentami winna być złożona w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Oferta na nabycie udziału w wysokości 1/2 spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu w postępowaniu upadłościowym Pawła Gołda XXXX/XXXXXXXX/X (sygn. akt XIX GUp 204/20)”. Koperta powinna zawierać dokładne oznaczenie składającego ofertę, tj. imię i nazwisko/firmę/ oraz miejsce zamieszkania/siedzibę.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 14 grudnia 2023 r. w: Kancelaria Notarialna Michał Lorenc, ul. Sandomierska 18/1, 02-567 Warszawa o godz. 12:00.