Wróć do listy

Warszawa, Bielany

147 675 zł
5 415 zł/m2
Mieszkanie 27,27 m2 Kawalerka Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-67%
Zakończona
-67%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 147 675 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 27,27 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Broniewskiego 97
Liczba pokoi 1
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 19 690 zł
Numer oferty 31679X74192221
Termin wpłaty wadium 02-07-2019 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy
przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Żoliborza
Michał Patynowski
Kancelaria Komornicza w Warszawie
01-865 Warszawa, ul. Broniewskiego 59A
e-mail: [email protected]
FAX : 022 869 47 92
Sygnatura: Km 599/18

OBWIESZCZENIE
O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI
 

   

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza Michał Patynowski prowadzący Kancelarię w Warszawie przy ul.Broniewskiego 59a ogłasza, że w dniu: 03-07-2019r. o godz.12:00 w budynku Sądu Rejonowego dla Warszawy-Żoliborza mającego siedzibę przy ul. Kocjana Antoniego 3 w sali nr 1138,  odbędzie się pierwsza licytacja lokalu stanowiącego odrębną nieruchomość położonego: 01-876 Warszawa, ul. Broniewskiego 97/2, dla którego Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X.

 

Lokal mieszkalny usytuowany jest na parterze w budynku wielorodzinnym. Budynek o wysokości 11-stu kondygnacji nadziemnych, podpiwniczony (1 kondygnacja podziemna), obiekt wybudowany w 1972 r. Lokal  składa się z pokoju (18,30m2), kuchni (3,80m2), łazienki z wc (3,10m2) i przedpokoju (3,07m2) o łącznej powierzchni: 27,27 m2 (niezgodność powierzchni - po zsumowaniu powierzchni poszczególnych pomieszczeń - 28,27m2 a wg księgi wieczystej: 27,27m2).

Suma oszacowania  wynosi: 196.900,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi: 147.675,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest: 19.690,00 zł.

Przystępujący do przetargu obowiązany jest złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.  Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto  komornika:

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA  O/XV w Warszawie
48 1020 1156 0000 7202 0048 2117   

Zgodnie z przepisem art.976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.  Pełnomocnictwo do udziału w przetargu powinno być stwierdzone dokumentem z podpisem urzędowo poświadczonym. Licytant przystępujący do przetargu w celu nabycia nieruchomości do majątku wspólnego powinien przedłożyć notarialnie poświadczoną zgodę małżonka na udział w licytacji (art. 977 k.p.c.) wraz z odpisem aktu małżeństwa.

W dniu 26-06-2019 r. o godz.: 18:00-19:00 wolno oglądać przedmiotową nieruchomość. Ponadto w Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza przy ul. Kocjana Antoniego 3 wolno oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją odpis protokołu oszacowania nieruchomości i operat szacunkowy biegłego sądowego znajdujące się w aktach sądowych I Co 376/18. Odpis operatu szacunkowego wolno oglądać także w kancelarii komornika w czwartki 9:00-17:00.