Wróć do listy

Unierzyż, mazowieckie

145 950 zł
145 950 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 145 950 zł
Miasto Unierzyż
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica 61
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 19 466 zł
Numer oferty 314711X737053165
Termin wpłaty wadium 20-11-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mławie na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Kmp 43/19 w dniu 21-11-2023 o godz. 15:00 w budynku Sądu Rejonowego w Mławie z siedzibą przy Reymonta 3, 06-500 Mława, sala 2B, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy 61,Unierzyż, 06-445 Strzegowo, dla której Sąd Rejonowy w Mławie Wydział IV Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul.Reymonta 3, Mława, 06-500 Mława) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
- działka nr ewidencyjny 52/7 o pow. 0,4542 h zabudowana budynkiem mieszkalnym i budynkiem gospodarczym suma oszacowania 128 300,00 zł. cena wywołania 96 225,00 zł. rękojmia 12 830,00 zł. - działak nr ewidencyjny 53/7 o pow. 0,1039 ha zabudowana budynkiem gospodarczym, nieruchomość uzbrojona w wodę z wodociągu i enrgię elektryczną suma oszacowania 27 300,00 zł. cena wywołania 20 475,00 zł. rękojmioa 2 730,00 zł. - działka nr ewidencyjny 52/6 o pow.0,6590 ha użytkowana jako grunty orne suma oszacowania 30 700,00 zł. cena wywołania 23 025,00 zł.rękojmia 3 070,00 zł. - działka nr ewidencyjny 53/6 o pow.0,2080 ha użytkowana jako grunty orne suma oszacowania 8 300,00 zł. cena wywołania 6 225,00 zł. rękojmia 830,00 zł. położonej: 06-445 Strzegowo, Unierzyż 61, : dla której Sąd Rejonowy w Mławie Wydział IV Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz.10:00 do godz.15:00 oraz przeglądać w kancelarii komornika odpis protokołu oszacowania nieruchomości, operat szacunkowy biegłego sądowego, wypis z rejestru gruntów wraz z mapką z akt postępowania egzekucyjnego.

Suma oszacowania wynosi 194 600,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 145 950,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 19 460,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 15:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Mławie ul. Reymonta3, 06-500 Mława.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO BP SA O/CIECHANÓW 15 1020 1592 0000 2102 0054 3538.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny