Wróć do listy

Borek Wielkopolski, wielkopolskie

546 149 zł
546 149 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 546 149 zł
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Graniczna 8
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 72 820 zł
Numer oferty 314002X735392687
Termin wpłaty wadium 07-12-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gostyniu Katarzyna Barczyńska Kancelaria Komornicza nr III w Gostyniu na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie GKm 18/19 w dniu 08-12-2023 o godz. 09:00 w budynku Sądu Rejonowego w Gostyniu z siedzibą przy Sądowa 1, 63-800 Gostyń, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy Graniczna 8, 63-810 Borek Wlkp, dla której Sąd Rejonowy w Gostyniu IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Sądowa , Gostyń, 63-800 Gostyń) prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X, PO1Y /00006839/2.
Opis nieruchomości:
Nieruchomości, działki: 391/2, 392/1, 393/1 usytuowane są w Borku Wielkopolskim, przy ulicy Granicznej 8. Działka numer 194/2 zlokalizowana jest w obrębie ewidencyjnym Karolew. Działki 393/1 oraz 194/2 zapisane są w KW XXXX/XXXXXXXX/X, działki 391/2, 392/1 zapisane są w KWPO1Y /00006839/2 Działki 391/2, 392/1, 393/1 oraz 194/2 tworzą ze sobą funkcjonalną całość. Działka 194/2 jest niezabudowana. Działki 393/1 o powierzchni 833,00m2, 194/2 o powierzchni 700,00m2 oraz nieruchomości gruntowe zabudowane, działki 391/2 o powierzchni 259,00m2, 392/1 o powierzchni 1066,00m2. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem po byłej piekarni- powierzchnia użytkowa budynku: 429,61m2, oraz budynkiem użytkowym o powierzchnia użytkowej budynku5: 18,70m2 i wiatą -powierzchnia użytkowa budynku6: 135,00m2 Na terenie szacowanych nieruchomości zlokalizowany jest również budynek stacji transformatorowej oraz wiata. Przedmiotowa nieruchomość wyposażona jest w instalację elektryczną, wodociągową, gazową oraz kanalizacyjną miejską.

Suma oszacowania wynosi 728 198,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 546 148,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 72 819,80 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 10:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Gostyniu ul. Sądowa 1, 63-800 Gostyń.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: BNP Paribas Bank Polska S.A 89 1600 1462 1820 7315 9000 0003.

Historyczne ceny