Wróć do listy

Joniec, mazowieckie

578 925 zł
578 925 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 578 925 zł
Miasto Joniec
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica 146
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 77 190 zł
Numer oferty 313925X735212353
Termin wpłaty wadium 30-11-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Płońsku Łukasz Kowalski Kancelaria Komornicza nr II w Płońsku zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu 01.12.2023 roku o godz 11.00 w sali "D" Sądu Rejonowego w Płońsku odbędzie się:

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

I. nieruchomości gruntowej zabudowanej w postaci działki nr 149/5 o pow. 0,25 ha położonej w miejscowości Joniec 146 gm. Joniec, mającej założoną księgę wieczystą w Wydziale IV Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Płońsku nr XXXX/XXXXXXXX/X, stanowiącej własność dłużnika

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 771.900,00 zł.
Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: trzy czwarte wartości oszacowania
tj. kwotę: 578.925,00 zł.

Stosownie do treści art. 962 §1 kpc przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej części sumy oszacowania nieruchomości tj. 77.190,00 zł najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w gotówce w kasie kancelarii lub na rachunek bankowy: Bank Polska Kasa Opieki SA nr 10 1240 5282 1111 0010 6941 8199 wskazując nr księgi wieczystej, a także podając imię i nazwisko oraz adres wpłacającego, czy też w postaci książeczki oszczędnościowej Banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu. Po upływie wyznaczonego terminu wadium nie będzie przyjmowane.

Historyczne ceny