Wróć do listy

Warszawa, Bielany

443 000 zł
9 134 zł/m2
Mieszkanie 48,50 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona
-44%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 443 000 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 48,50 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Szegedyńska 4
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 313333X733825889
Termin wpłaty wadium 22-11-2023 Co to znaczy?

Opis

Przedmiot sprzedaży stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego nr 25 usytuowane w budynku wielorodzinnym, położonym przy ul. Szegedyńskiej 4 w Warszawie, dzielnicy Bielany, o łącznej powierzchni 48,50 m2. Dla lokalu założona jest księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzona przez VI Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie.

Przedmiot sprzedaży jest dokładnie scharakteryzowany w operacie szacunkowym wraz z dokumentacją fotograficzną, który dostępny jest w aktach postępowania upadłościowego prowadzonego pod sygnaturą akt WA2M/GUp-s/674/2022 w systemie teleinformatycznym KRZ. Inne sposoby zapoznania się z operatem szacunkowym mogą zostać ustalone po indywidualnym kontakcie z Syndykiem.

Przedmiot sprzedaży może zostać nabyty za cenę nie niższą niż 443.000,00 zł (słownie: czterysta czterdzieści trzy tysiące złotych i 00/100).

Szczegóły sprzedaży określone są w regulaminie. Przed przystąpieniem do składania ofert proszę niezwłocznie zapoznać się z regulaminem dostępnym w kancelarii syndyka lub przesłanym za pomocą poczty elektronicznej na zapytanie oferenta.