Wróć do listy

Purda, warmińsko-mazurskie

50 000 zł
749 zł/m2
Mieszkanie 66,72 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-90%
Zakończona
-90%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 50 000 zł
Miasto Purda
Powierzchnia 66,72 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica 96
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 5 000 zł
Numer oferty 312668X732268459
Termin wpłaty wadium 15-11-2023 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Purda

ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład zasobu gminnego

Samodzielny lokal mieszkalny oznaczony nr 3, o powierzchni użytkowej 65,72 m2, położony na poddaszu w budynku oznaczonym numerem porządkowym 96, wraz z udziałem 24/100 części w budynku i urządzeniach, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali.

Przetarg odbędzie się 21 listopada 2023 roku o godzinie 12:00 w pokoju nr 11 na I piętrze budynku nr 12A w Purdzie.

Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium wniesionego w pieniądzu, w wysokości minimum
10 % ceny wywoławczej, w kwocie 5 000,00 zł (słownie: pięć tysięcy złotych zero groszy), przelewem na konto Urzędu Gminy w Purdzie: 29 8838 0005 2016 0800 2001 0001 w Banku Spółdzielczym w Szczytnie

Termin wpłacenia wadium upływa 15.11. 2023 roku (za dzień wpłaty uznaje się dzień wpływu środków finansowych na konto Urzędu Gminy w Purdzie-uznanie konta).

Przed przetargiem, po uzgodnieniu telefonicznym będzie możliwość dokonywania oględzin lokalu mieszkalnego, w celu zapoznania się ze stanem technicznym.