Wróć do listy

Warszawa, Śródmieście

340 000 zł
13 849 zł/m2
Mieszkanie 24,55 m2 Kawalerka 1 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-31%
Zakończona
-31%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 340 000 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 24,55 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Pańska 7
Liczba pokoi 1
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 34 000 zł
Numer oferty 31229X73138321
Termin wpłaty wadium 07-06-2019 Co to znaczy?

Opis

Przetarg na sprzedaż nieruchomości nr postępowania 1010/KNO/280/2019
Przetarg ogłasza, organizuje i prowadzi Spółka Polskie Koleje Państwowe S.A.
Przetarg odbędzie się w dniu 12.06.2019 r. o godz. 12.00 w siedzibie PKP S.A. Oddziału Gospodarowania
Nieruchomościami w Warszawie, ul. Armatnia 14 - pok. nr 12
Przedmiot przetargu:
nieruchomość, na którą składa się prawo własności lokalu mieszkalnego nr 84 położonego w Warszawie przy
ul. Pańskiej 7, woj. mazowieckie, o powierzchni użytkowej 24,55 m2
wraz z pomieszczeniem przynależnym w
postaci piwnicy o pow. użytkowej 1,73 m2
oraz udziałem w wysokości 47172/10000000 w częściach wspólnych
budynku oraz w gruncie oznaczonym w ewidencji gruntów jako działka nr 8 o pow. 0,1127 ha, obręb nr 0308,
nazwa 5-03-08.
Szczegółowe informacje o nieruchomości oraz dodatkowe obciążenia, zobowiązania i oświadczenia nabywcy oraz PKP
S.A., które zostaną zawarte w notarialnej umowie sprzedaży i wpisane do dz. III KW sprzedawanej nieruchomości
zawiera informacja przetargowa stanowiąca załącznik nr 4 do Regulaminu.