Wróć do listy

Różnowo, warmińsko-mazurskie

149 000 zł
1 490 zł/m2
Dom 100,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 149 000 zł
Miasto Różnowo
Powierzchnia 100,00 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica 32
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 7 450 zł
Numer oferty 31217X73110217
Termin wpłaty wadium 31-05-2019 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY DYWITY
OGŁASZA
przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej stanowiącej własność Gminy Dywity,
położonej w obrębie:
1) Różnowo 32 - działka nr 124 o pow. 4100 m² - cena wywoławcza 149 000,00 zł
Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym nr 32 o powierzchni zabudowy 100 m²oraz murowanym budynkiem gospodarczym o pow. zabudowy 32 m², dla której Sąd Rejonowy w Olsztynie VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Budynki wybudowane przed 1939 rokiem są w złym stanie technicznym i kwalifikują się do rozbiórki.
Nieruchomość położona jest na terenie istniejącej zabudowy wsi Różnowo. Uzbrojona jest w sieć elektroenergetyczną, wodociągową oraz sieć kanalizacji sanitarnej. W obszarze o szerokości 3 m na długości odcinka sieci kanalizacji sanitarnej przebiegającej przez teren działki, na podstawie art.
3051 ustawy z dnia z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks cywilny (Dz.U. Nr 16, poz. 93 ze zm.), nieruchomość zostanie obciążona służebnością przesyłu na rzecz Gminy Dywity.
Przetarg odbędzie się 6 czerwca 2019r. od godz. 1200

w Urzędzie Gminy w Dywitach ul. Olsztyńska 32 budynek „C” sala nr 30.
Warunkiem udziału w przetargu jest wpłacenie wadium wynoszące 5% ceny wywoławczej (na każdą działkę) do dnia 31.05.2019r. oraz przedłożenie przez uczestnika przetargu Komisji Przetargowej przed otwarciem przetargu:
- dowodu tożsamości i stosownych pełnomocnictw – w przypadku osób fizycznych.