Wadowice, małopolskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
Syndyk masy upadłości , osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, ogłasza konkurs ofert na sprzedaż wchodzącego w skład masy upadłości spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w Wadowicach na osiedlu Pod Skarpą nr 23/68,
powiat wadowicki, województwo małopolskie, dla którego Sąd Rejonowy w Wadowicach, V Wydział Ksiąg Wieczystych,
prowadzi Księgę Wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza przedmiotu konkursu ofert wynosi 220.000,00 zł (słownie: dwieście dwadzieścia tysięcy złotych 00/100).
Oferty należy składać do dnia 8 grudnia 2023 r. na adres biura syndyka: Lucrum Kancelaria Restrukturyzacyjna Robert Lasak, al. Beliny Prażmowskiego 14, 31-514 Kraków. Każda oferta musi zawierać wszystkie elementy wskazane w „Regulaminie sprzedaży” i powinna być umieszczona w zamkniętej kopercie, którą należy umieścić w drugiej, większej kopercie. Każda z tych kopert powinna być zaadresowana pod wskazany adres wraz z podaniem sygnatury akt VIII GUp 119/22/S oraz dopiskiem: „NIE OTWIERAĆ - OFERTA W KONKURSIE OFERT
w postępowaniu upadłościowym Jana Pająka”. Decydująca jest data wpływu oferty do biura syndyka. Oferta, która wpłynęła do biura syndyka po terminie nie będzie rozpatrywana.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie ofert jest wpłacenie wadium w wysokości 22.000,00 zł (słownie: dwadzieścia dwa tysiące złotych 00/100). Wadium należy wpłacić przelewem na rachunek bankowy masy upadłości Jana Pająka w banku ING Bank Śląski S.A. o numerze PL 61 1050 1100 1000 0092 9482 7572, najpóźniej do dnia 8 grudnia 2023 r., przy czym liczy się faktyczny termin uznania kwoty ww. wadium na ww.
rachunku bankowym.
Otwarcie ofert i rozpoznanie ofert nastąpi w dniu 12 grudnia 2023 r., o godzinie 1100, w kancelarii notarialnej Anny
Zegadłowicz, ul. Bohdana Zaleskiego 1/1, 31-525 Kraków, przez syndyka w obecności dwóch wybranych przez syndyka członków komisji oraz przybyłych oferentów. Jeśli zostanie złożona więcej niż jedna oferta spełniająca warunki konkursu ofert, syndyk zarządza przeprowadzenie licytacji w formie ustnej wśród wszystkich obecnych oferentów, których oferty nie zostały odrzucone, na warunkach wskazanych w Regulaminie konkursu ofert. Licytacja w formie ustnej odbędzie się bezpośrednio po otwarciu i rozpoznaniu przez syndyka ofert pisemnych.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie