Wróć do listy

Sawin, lubelskie

14 123 zł
244 zł/m2
Mieszkanie 57,80 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 14 123 zł
Miasto Sawin
Powierzchnia 57,80 m2
Województwo lubelskie
Ulica Nowoprojektowana 1a
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 883 zł
Numer oferty 312116X730975675
Termin wpłaty wadium 12-11-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Chełmie na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 578/22 w dniu 13-11-2023 o godz. 09:00 w budynku Sądu Rejonowego w Chełmie z siedzibą przy Al. I Armii Wojska Polskiego 16 16, 22-100 , odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy 1A/14, 22-107 Sawin, dla której Sąd Rejonowy Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Al. Żołnierzy IAWP 16, Chełm, 22-100 Chełm) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Prawo własności do lokalu mieszkalnego położonego: 22-107 Sawin, Sawin 1A/14, dla której Sąd Rejonowy Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X stanowiący własność dłużnika n w udziale 3/32. Nieruchomość położona jest pod adresem ul. Nowoprojektowana 1A, w centralnej części miejscowości Sawin, położonej w środkowej części gminy Sawin, pow. chełmskim, woj. lubelskim. Budynek pobudowany w latach 70-tych XX wieku, w technologii tradycyjnej, z płyt betonowych prefabrykowanych, pięciokondygnacyjny, podpiwniczony, ocieplony i otynkowany. Klatka schodowa typowa - schody z lastriko, barierka metalowa, na ścianach częściowo lamperia, okna PCV. Budynek w średnim stanie technicznym, położony na osiedlu składającym się z kilku budynków wielorodzinnych. Instalacje w budynku: sieć wodno-kanalizacyjna gminna, sieć elektryczna, ogrzewanie pomieszczeń, z kotłowni wspólnej osiedlowej, ogrzewanie wody z bojlera elektrycznego. Brak sieci gazowej. Przedmiotowy lokal usytuowany jest na 5-kondygnacji, okna PCV, drzwi wewnętrzne płycinowe starego typu, kaloryfery żeliwne.

Suma oszacowania wynosi 18 830,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 14 122,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 1 883,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 15:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Chełmie ul. Al. I Armii Wojska Polskiego 1616, 22-100 Chełm.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO Oddział 1 w Lublinie 54 1020 3147 0000 8402 0074 7725.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny