Bolesławice, pomorskie
Szczegóły
Opis
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest złożenie pisemnej oferty na zakup PRZEDSIĘBIORSTWA, przy czym oferta winna zawierać:
a) imię, nazwisko lub nazwę oferenta,
b) NIP, Regon, adres zamieszkania lub siedziby osoby prawnej, telefon kontaktowy
c) aktualny wyciąg z rejestru /ewidencji/ oferenta z uwidocznionymi nazwiskami osób reprezentujących, w przypadku działania pełnomocnika -dodatkowa uwierzytelnione notarialnie pełnomocnictwo do składania oświadczeń woli w imieniu oferenta, a w przypadku spółek z ograniczoną odpowiedzialnością udokumentowane spełnianie wymagań art. 230 ksh,
d) oferowaną cenę nabycia, nie niższą niż wskazana wyżej cena wywoławcza cena
e) dowód uiszczenia wadium,
f) oświadczenie oferenta że:
- zapoznał się z przedmiotem przetargu
- uiści cenę nabycia poleceniem przelewu na konto sprzedawcy najpóźniej w dniu poprzedzającym datę zawarcia umowy sprzedaży
- zobowiązuje się pokryć opłaty związane z przeniesieniem prawa własności przedmiotów przetargu,
Oferta i załączone do niej dokumenty winny być sporządzone w języku polskim, zaś ewentualne tłumaczenia z języka obcego winny być sporządzone przez tłumacza przysięgłego.
Wadium w wysokości 500.000,00 zł (pięćset tysięcy zł) należy wpłacić na rachunek NRB 31 2490 0005 0000 4610 2068 4405, do dnia 11 czerwca 2019r./data wpływu na konto/, które zostanie zaliczone na poczet ceny w przypadku wybrania oferty i skutecznego zawarcia umowy kupna-sprzedaży przedsiębiorstwa lub ulegnie przepadkowi w przypadku nieprzystąpienia do umowy w zakreślonym przez syndyka terminie. Wadium uczestników, których oferta nie zostanie wybrana zostanie zwrócone w terminie 3 dni od zamknięcia przetargu,
Pozostałe warunki: termin płatności ceny nabycia upływa nie później jak do dnia poprzedzającego sporządzenie umowy sprzedaży, zawarcie umowy sprzedaży nastąpi po uiszczeniu całej ceny potwierdzonej na koncie bankowym masy upadłości nie później niż w terminie dwóch miesięcy od dnia zatwierdzenia wyboru oferty przez sędziego-komisarza,
Oferty należy składać w zaklejonych kopertach w Sądzie Rejonowym w Słupsku VI Wydział Gospodarczy, ul. Szarych Szeregów 13, 76-200 Słupsk do dnia 11 czerwca 2019r do godziny 15.30, ze wskazaniem sygn.akt VI GUp 11/13 i dopiskiem „przetarg na zakup PRZEDSIĘBIORSTWA TRIGONELA Sp. z o.o. ”. W przypadku składania ofert za pośrednictwem poczty datą wpływu oferty jest data wpływu do Sądu.
W przypadku wpływu zbliżonych kwotowo ofert na zakup w/w przedmiotów przetargu, Syndyk dopuszcza na posiedzeniu w dniu 12 czerwca 2019r. dodatkową licytację ustną na zakup w/w przedsiębiorstwa.
Dopuszcza się możliwość zamknięcia przetargu bez wybrania oferty.
Otwarcie ofert nastąpi w dniu 12 czerwca 2019r w sali nr 411 w budynku Sądu Rejonowego w Słupsku przy ul Szarych Szeregów 13 o godz. 12.00.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie