Wróć do listy

Niepołomice, małopolskie

19 500 zł
Działka 0.1171 ha Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 19 500 zł
Miasto Niepołomice
Powierzchnia 0.1171 ha
Województwo małopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 3 900 zł
Numer oferty 311750X730118503
Termin wpłaty wadium 19-12-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wieliczce Sławomir Szynalik zawiadamia na podstawie art. 1013 ze zn. 6 kpc w związku z art. 875 kpc, że w dniu 20/12/2023 o godz. 11.00 w kancelarii Komornika Sądowego w Wieliczce odbędzie się

D R U G A L I C Y T A C J A

III. udział nr 1 wynoszący 1/3 części nieruchomości gruntowej oraz udział nr 2 wynoszący 1/3 części nieruchomości gruntowej w działce nr 2226/1 o pow. 0,1171 ha
Nieruchomość połozona w miejscowości Niepołomice, posiadająca księgę wieczystą w Sądzie Rejonowym w Wieliczce Wydział III Ksiąg Wieczystych w Wieliczce, Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Niepołomicach pod nr XXXX/XXXXXXXX/X

Działka nr 2226/1 zlokalizowana w Niepołomicach, powiecie wielickim. Otoczenie działki stanowią tereny niezabudowane porośnięte trawą, tereny puszczy Niepołomickiej oraz pojedyncza zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.
Działka nie posiada urządzonego dostępu do drogi publicznej; nie jest uzbrojona. Nieruchomość niezabudowana o nieregularnym kształcie wieloboku. Obszar niezagospodarowany. Teren nieruchomości płaski, pozbawiony większych deniwelacji.

Każdy udział w nieruchomości oszacowany jest na kwotę: 39,000,00 zł
Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 1/2 wartości oszacowania tj. kwotę: 19.500,00 zł



Przystępujący do przetargu obowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania
nieruchomości najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację w gotówce lub na rachunek bankowy komornika
67102028920000520201548726 Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA I O. Wieliczka
(przy czym rękojmia powinna znajdować się na rachunku kancelarii w dniu poprzedzającym przetarg)
Rękojmi nie składa się, jeżeli suma oszacowania jest niższa niż pięć tysięcy złotych.
Po rozpoczęciu licytacji rękojmia nie będzie przyjmowane.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.