Sieradz, łódzkie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
1. nr 5 przy ulicy Adama Mickiewicza 23 w Sieradzu, o powierzchni użytkowej 37,0 m2, położony na parterze. Wartość rynkowa lokalu wynosi 91.100,00 zł.
Zarząd Sieradzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej ogłasza przetarg ustny na ustanowienie odrębnej własności ww. lokalu, który odbędzie się w siedzibie Spółdzielni przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 5b w Sieradzu w dniu 16 maja 2019 r. o godz. 800 – przetarg ograniczony dla członków Spółdzielni, o godz. 830 – przetarg nieograniczony. Lokal można oglądać w dniu 7 maja 2019 r. w godz. od 900 do 1400 (po wcześniejszym uzgodnieniu godziny – tel. 43 826 62 96, 43 826 65 70).
Warunki uczestnictwa w przetargu:
1. złożenie w siedzibie Spółdzielni oświadczeń wynikających z Regulaminu przetargu w terminie do dnia 14 maja 2019 r.
2. dokonanie wpłaty wadium w wysokości 10% wartości rynkowej przedmiotowego lokalu na konto Spółdzielni nr 75 9267 0006 0000 8136 2000 0030 w terminie do dnia 15 maja 2019 r.
Zarząd Spółdzielni zastrzega sobie możliwość odstąpienia od przetargu na każdym jego etapie bez podania przyczyny.
Regulamin przetargu dostępny w siedzibie Spółdzielni (sala obsługi interesantów) oraz na stronie internetowej Spółdzielni www.ssmsieradz.pl.
Wszelkie informacje dotyczące w szczególności warunków uczestnictwa w przetargu, a także obowiązków osoby, na rzecz której nastąpi rozstrzygnięcie przetargu (w tym terminu wpłaty wylicytowanej kwoty oraz pozostałych kosztów do poniesienia) można uzyskać w siedzibie Spółdzielni w dni robocze w godz. od 700 do 1500, tel. 43 826 62 96 ,43 826 65 70.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie