Wróć do listy

Szczecin, zachodniopomorskie

74 550 zł
1 434 zł/m2
Mieszkanie 51,97 m2 Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
-86%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 74 550 zł
Miasto Szczecin
Powierzchnia 51,97 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Poznańska 5
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 9 940 zł
Numer oferty 311X728365
Termin wpłaty wadium 14-02-2018 Co to znaczy?

Opis

Suma oszacowania wynosi 99 400,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 74 550,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 9 940,00 zł. Zgodnie z art. 962 kpc przystępujący do przetargu obowiązany jest złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: BANK BGŻ BNP PARIBAS S.A. 49 2030 0045 1110 0000 0413 1520.

Historyczne ceny