Mosiny, pomorskie
Szczegóły
Opis
- art. 38 pkt. 1 i 2, art. 40 ust 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami / tekst jednolity: Dz. U. z 2023 poz. 344 ze zmianami./,
- § 3 ust. 1 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004r. /Dz. U. 2021 poz.2213/
- Zarządzenia Nr 65/2023 Wójta Gminy Człuchów z dnia 22 sierpnia 2023 r. w sprawie sprzedaży udział wysokości 1/2 w nieruchomości nr 462 położonej w obrębie geodezyjnym Mosiny.
ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż udziału 1/2 w nieruchomości niezabudowanej, ujawnionej w KW XXXX/XXXXXXXX/X, położonej w obrębie geodezyjnym Mosiny, oznaczonej numerem działki:
Lp.: 1
Nr działki: 462
Powierzchnia: 1,46 ha
Wartość udziału w zł: 51.600,00
Wadium w zł: 5.160,00
Wyżej wymieniona działka jest nieruchomością częściowo porośniętą drzewami, z dostępem do uzbrojenia, Podana cena jest wartością netto do której nie zostanie doliczony podatek VAT.
Ogłasza się pierwszy ustny nieograniczony przetarg na dzień 10 listopada 2023 r. godz. 09:00
Przetarg odbędzie się w siedzibie Urzędu Gminy Człuchów ul. Szczecińska 33 /sala posiedzeń, I-sze piętro/.
1. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej oraz okazanie komisji przed przetargiem dowodu wniesienia wadium. Wadium w gotówce należy wnieść do dnia 7 listopada 2023 roku w kasie Urzędu Gminy Człuchów albo przelewem na konto Nr 10 9326 0006 0000 0589 2000 0010 B.S. Człuchów. W przypadku wpłacenia wadium w formie przelewu bankowego wpłata winna być dokonana odpowiednio wcześniej tak, aby w dniu 7 listopada 2023 r. wadium znajdowało się na rachunku organizatora przetargu. W tytule przelewu konieczne jest wpisanie daty przetargu z dopiskiem miejscowości i określenie nieruchomości, której wadium dotyczy.
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie