Wróć do listy

Stróża Kolonia, lubelskie

86 025 zł
86 025 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 86 025 zł
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo lubelskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 11 470 zł
Numer oferty 310311X726748365
Termin wpłaty wadium 22-11-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kraśniku na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 1249/17 w dniu 23-11-2023 o godz. 09:00 w budynku Sądu Rejonowego w Kraśniku z siedzibą przy Lubelska 81, 23-200 Kraśnik, sala IV, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy Stróża Kolonia , 23-206 Stróża, dla której Sąd Rejonowy w Kraśniku V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Lubelska 81, Kraśnik, 23-200 Kraśnik) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość zbudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem stodoły, stajni, składowym i gospodarczym oraz budowlami (piwnice ziemne, ogrodzenie z siatki drucianej na słupkach stalowych) na działce o nr ewid. 236, obręb 0017- Stróża Kolonia. Powierzchnia działki 1,9863ha. Na działce rosną drzewa i krzewy ozdobne stanowiące element zagospodarowania terenu. Część mieszkalna i rolna posiada dojazd drogą publiczną o nawierzchni asfaltowej. Od strony północnej i południowej przylega do dróg asfaltowych, stanowiących drogi publiczne. W części południowej znajdują się zabudowania na gruncie o pow. 0,2291ha, zaś pozostała część stanowi użytki rolne. Nieruchomość posiada uzbrojenie techniczne w instalację: elektryczną, wodną, kanalizacja - szambo.

Suma oszacowania wynosi 114 700,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 86 025,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 11 470,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 14:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Kraśniku ul. Lubelska81, 23-200 Kraśnik.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO BP Oddział I w Lublinie 48 1020 3147 0000 8902 0074 7006.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny