Wróć do listy

Bodaczów, lubelskie

32 255 zł
32 255 zł/m2
Dom 1,00 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 32 255 zł
Miasto Bodaczów
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo lubelskie
Ulica 226
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 3 226 zł
Numer oferty 310072X726188627
Termin wpłaty wadium 26-10-2023 Co to znaczy?

Opis

Syndyk w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt XIX GUp 1639/21 ogłasza o sprzedaży z wolnej ręki udziału w wysokości 3/16 w prawie własności nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Bodaczów 226, 22-460 Bodaczów, gmina Szczebrzeszyn, pow. zamojski, woj. lubelskie stanowiącej działki nr ew. 3496, 3497, 2616/2, 3245 wchodzącej w skład masy upadłości. Dla niniejszej nieruchomości nie jest prowadzona księga wieczysta.

Minimalna cena sprzedaży wynosi 32.255,44 zł brutto (słownie: trzydzieści dwa tysiące dwieście pięćdziesiąt pięć złotych 44/100).

Zainteresowani powinni składać oferty w nieprzekraczalnym terminie do dnia 26.10.2023 r., osobiście Kancelarii Syndyka, ul. Jana Pawła II 49D, 62-510 Konin, lub przesłać na adres Kancelarii listem poleconym bądź przesyłką kurierską (decyduje data wpływu do Kancelarii).

Wadium należy wpłacić w wysokości 3.225,54 zł (słownie: trzy tysiące dwieście dwadzieścia pięć złotych 54/100) na konto zamieszczone w regulaminie sprzedaży z wolnej ręki.

Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi w dniu 02.11.2023 r. o godzinie 13:00, ul. Jana Pawła II 49D, 62-510 Konin.

Operat szacunkowy oraz regulamin sprzedaży z wolnej ręki dostępny jest w Kancelarii Syndyka, ul. Jana Pawła II 49D, 62-510 Konin.

Dodatkowe informacje na temat sprzedaży można uzyskać WYŁĄCZNIE drogą mailową / za pośrednictwem portalu.