Wróć do listy

Gądno, zachodniopomorskie

82 469 zł
82 469 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 82 469 zł
Miasto Gądno
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Moryńska 7
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 12 370 zł
Numer oferty 309353X724504729
Termin wpłaty wadium 14-12-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gryfinie Jacek Maciej Karpierz na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie KM 2428/22 w dniu 15-12-2023 o godz. 11:00 w budynku Sądu Rejonowego w Gryfinie z siedzibą przy Grunwaldzka 8, 74-100 Gryfino, sala 107, odbędzie się druga licytacja:

- ułamkowej części nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy Moryńska 7, 74-503 Gądno, dla której Sąd Rejonowy w Gryfinie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Grunwaldzka 8, Gryfino, 74-100 Gryfino) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Udział 4/20 w nieruchomości gruntowej zabudowanej dwoma budynkami mieszkalnymi i czterema budynkami o funkcji produkcyjne, usługowe i gospodarcze dla rolnictwa, oznaczonej jako działka nr ew. 40 o pow. 0,4900 ha położona w miejscowości Gądno przy ul. Moryńskiej 7, 9, obr. 0009 Gądno, gm. Moryń, objęta księgą wieczystą KW nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 123 704,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 82 469,33 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 12 370,40 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 13:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Gryfinie ul. Grunwaldzka8, 74-100 Gryfino.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: BGŻBN BGŻBNP Centrum Rozliczeniowe nr 1 w Krakowie 61 1600 1462 1870 3831 1000 0004.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.