Wróć do listy

Malbork, pomorskie

4 867 629 zł
Działka 4.8265 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 4 867 629 zł
Miasto Malbork
Powierzchnia 4.8265 ha
Województwo pomorskie
Liczba działek 1
Ulica Daleka
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 400 000 zł
Numer oferty 308475X722448453
Termin wpłaty wadium 07-12-2023 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
ogłasza w dniu 11 grudnia 2023 r. o godz. 10.00 pierwszy ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, stanowiącej własność Miasta
Malborka
1. Opis nieruchomości
Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w obrębie 7 miasta Malborka
przy ul. Dalekiej, mająca urządzoną księgę wieczystą KW XXXX/XXXXXXXX/X

numer działki 365

Warunki nabycia nieruchomości:
a) wadium w kwocie - 400 000 zł (czterysta tysięcy złotych) płatne najpóźniej
do 07 grudnia 2023 r. przelewem na konto depozytowe Miasta Malborka prowadzone
w PKO BP SA nr 60 1020 1811 0000 0402 0339 9631. Za datę zapłaty uznaje się datę
zaksięgowania środków na koncie Miasta Malborka

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.