Cewice, pomorskie
Szczegóły
Opis
84-312 Cewice, ul. W. Witosa 16
ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących mienie Gminy Cewice
1. Przeznacza się do sprzedaży w drodze ustnych przetargów nieograniczonych opisane niżej nieruchomości położone w obrębie Cewice
Cewice 82/4
Przetargi odbędą się w dniu 14 listopada 2023 roku w sali nr 1 /parter/ Urzędu Gminy w Cewicach, ul. W. Witosa 16
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium wniesionego w pieniądzu w kwotach wskazanych w tabeli powyżej. Wadium w pieniądzu (z oznaczeniem nr działki)
można wpłacać na rachunek bankowy Urzędu Gminy w Cewicach: Zjednoczony Bank Spółdzielczy, nr 54 9324 1018 0022 6556 2000 0340, najpóźniej do dnia 09.11.2023 r.
Środki pieniężne muszą wpłynąć na rachunek bankowy najpóźniej w dniu 09.11.2023 r
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie