Wróć do listy

Jegłownik, warmińsko-mazurskie

197 640 zł
1 910 zł/m2
Dom 103,50 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 197 640 zł
Miasto Jegłownik
Powierzchnia 103,50 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica Szkolna 17
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 19 764 zł
Numer oferty 307863X721015149
Termin wpłaty wadium 02-11-2023 Co to znaczy?

Opis

„Syndyk masy upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej na podstawie art. 206 ust. 1 pkt 3 w zw. z art. 213 ust. 1 ustawy z dnia 28 lutego 2003r. Prawo upadłościowe oraz na warunkach określonych Regulaminem Sprzedaży z wolnej ręki zatwierdzonym przez sędziego-komisarza postanowieniem z dnia 24 marca 2023 r. zapadłym w sprawie EL1E/GUp/6/2022 (dalej zwany Regulaminem) ogłasza drugi pisemny nieograniczony 3 konkurs na sprzedaż majątku masy upadłości z wolnej ręki obejmujący:
udział ½ części w nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem o funkcji mieszkalnej jednorodzinnej – działki nr 451/2, o powierzchni 0,1619 HA(powierzchnia użytkowa nieruchomości 103,5 m2), położonej w Jegłowniku przy ul. Szkolnej 17, pow. Elbląski, Gm. Gronowo Elbląskie, województwo warmińsko-mazurskie.

Syndyk sprzedaje również drugą część w/w nieruchomości.

Dla udziału ½ części w nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem o funkcji mieszkalnej jednorodzinnej Sąd Rejonowy w Elblągu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę Nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Cena wywoławcza udziału ½ części w nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem o funkcji mieszkalnej jednorodzinnej nie niższa niż 197.640,00 zł (słownie sto dziewięćdziesiąt siedem tysięcy sześćset czterdzieści złotych 00/100).

Sprzedaż i nabycie nieruchomości nastąpi w takim stanie, w jakim znajduje się ona w dacie sprzedaży.

Organizatorem konkursu jest syndyk masy upadłości Renata Piętka nr licencji 1310 z siedzibą 81-574 Gdynia, ul. Siewna 1, Piętro I.