Wróć do listy

Kolonia Rożki, lubelskie

34 500 zł
Działka 1.12 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 34 500 zł
Powierzchnia 1.12 ha
Województwo lubelskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 4 600 zł
Numer oferty 307478X720113479
Termin wpłaty wadium 07-12-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zamościu Kancelaria Komornicza Nr I w Zamościu na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 462/22 w dniu 08-12-2023 o godz. 10:10 w budynku Sądu Rejonowego w Zamościu z siedzibą przy Wyszyńskiego 11/sala , 22-400 Zamość, sala sala 33, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest x położonej przy ,Kolonia Rożki, 22-335 Żółkiewka, dla której WKW SR Zamość (adres: ul. Wyszyńskiego 11, Zamość, 22-400 Zamość) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Oznaczenie nieruchomości /numer działki/: 338/2 Powierzchnia: 1,12 ha Użytki i klasy: R IIIb – 1,12 ha, Struktura użytków: grunty orne – 100%

Suma oszacowania wynosi 46 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 34 500,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 4 600,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 14:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Zamościu ul. Wyszyńskiego11/sala , 22-400 Zamość.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: Santander Bank Polska S.A. 98 1090 2590 0000 0001 3171 0750.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Historyczne ceny