Tokarnia, małopolskie
Szczegóły
Opis
- nieruchomości należącej do dłużnika:xna, położonej przy /662, 32-436 Tokarnia, dla której SĄD REJONOWY MYŚLENICE IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Działka nr 6282/2: MNU – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej (w całości), Przez północną część działki przebiega nieprzekraczalna linia zabudowy. Działka ewidencyjna nr 6282/2 o powierzchni o powierzchni 0,06 ha. wg rejestru gruntów w graniach działki występują tereny zabudowane na gruntach pastwisk trwałych klasy V. Kształt działki zbliżony do czworoboku. Północna i centralna część działki zabudowana jest budynkiem mieszkalno-usługowym oznaczonym numerem porządkowym Tokarnia 662. Budynek piętrowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony. Na parterze budynku prowadzona jest piekarnia. Na I piętrze znajdują się trzy pomieszczenia biurowe związane z prowadzoną piekarnią, natomiast pozostała część I piętra stanowi część mieszkalną. Poddasze budynku także może być wykorzystywane na cele mieszkalne. Działka nr 6282/4: KDZ – tereny dróg publicznych klasy zbiorczej (w całości), o powierzchni 0,0030 ha. wg rejestru gruntów w granicach terenów zabudowanych na gruntach pastwisk trwałych klasy V. Kształt działki zbliżony do trójkąta prostokątnego. Działka przylega bezpośrednio do drogi o nawierzchni asfaltowej (własność Skarbu Państwa, Zarząd Dróg Powiatowych w Myślenicach). Działki nr 6282/2 oraz nr 6282/4 są wspólnie zagospodarowane i użytkowane wraz z działką nr 6282/3, która stanowi własność innego podmiotu. Działki posiadają pełny dostęp do sieci urządzeń infrastruktury technicznej. W celu uregulowania stanu prawnego ze stanem ewidencyjnym na zlecenie Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Myślenicach Karoliny Szynalik-Żywickiej mgr inż. Kazimierz Cyrek Biegły Sądowy z zakresu geodezji sporządził dziewięć wykazów synchronizacyjnych tj: − wykaz synch. z dnia 09.11.2022 r.: działka nr 6295 odpowiada pgr 6283/3, − wykaz synch. z dnia 09.11.2022 r.: działka nr 5419 odpowiada pgr 6266/1, − wykaz synch. z dnia 08.11.2022 r.: działka nr 5384 odpowiada pgr 6119/1, − wykaz synch. z dnia 07.11.2022 r.: działka nr 5305 odpowiada pgr 6108/3, − wykaz synch. z dnia 04.11.2022 r.: działka nr 5287 odpowiada pgr. 6041, 6043/3, − wykaz synch. z dnia 04.11.2022 r.: działka nr 5178 odpowiada pgr. 6146, 6145/2, − wykaz synch. z dnia 26.10.2022 r. działka nr 5160 odpowiada pgr. 6161/1, − wykaz synch. z dnia 07.10.2022 r. działka nr 3510 odpowiada pgr. 6027, 6028, − wykaz synch. z dnia 23.01.2023 r. działki nr 6282/2 i nr 6282/4 odpowiadają pgr. 6277/21. W cenie oszacowania oraz w cenie wywołania działek nr 5178 , nr 5160 , nr 5419 oraz nr 6295 : zawarty jest podatek VAT w wysokości 23 % . Natomiast odnośnie działek nr 5384 , nr 5305, nr 5287 oraz nr 3510 w przypadku ich kupna nabywcy zostanie wystawiona Faktura ZW.
Suma oszacowania wynosi 679 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 509 250,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 67 900,00 zł.
W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 15:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie