Wróć do listy

Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie

75 000 zł
2 113 zł/m2
Mieszkanie 35,49 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-60%
Zakończona
-60%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 75 000 zł
Powierzchnia 35,49 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica 27 Stycznia 8
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 8 000 zł
Numer oferty 306101X716888545
Termin wpłaty wadium 10-10-2023 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego ogłasza:
III PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż nieruchomości gminnych stanowiących własność
Gminy Grodzisk Wielkopolski:

Lokal mieszkalny nr 2 oraz udział w częściach wspólnych
budynku (do 3989/58532 części), położonego w
Grodzisku Wlkp. przy przy ul. 27 Stycznia 8

Przetarg odbędzie się w dniu 16.10.2023r.(poniedziałek) o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej w Urzędzie Miejskim w
Grodzisku Wielkopolskim (II piętro). Warunkiem dopuszczenia do przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 10.10.2023r. (wtorek)
do godz. 14.00 na rachunek Urzędu Miejskiego w Grodzisku Wlkp. nr 47 9063 0008 0000 0011 1100 0005. Za dzień wpłaty wadium
uznaje się datę wpływu środków pieniężnych na konto Urzędu.

Historyczne ceny