Wróć do listy

Czarnożyły, łódzkie

6 753 zł
Działka 0.07 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 6 753 zł
Miasto Czarnożyły
Powierzchnia 0.07 ha
Województwo łódzkie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 013 zł
Numer oferty 305507X715497397
Termin wpłaty wadium 19-11-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wieluniu Łukasz Mariusz Kozioł Kancelaria Komornicza nr V w Wieluniu na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie KM 1373/22 w dniu 20-11-2023 o godz. 10:45 pod adresem: Sąd Rejonowy w Wieluniu , pl. Jagielloński 1, 98-300 Wieluń, odbędzie się druga licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest x położonej przy , 98-310 Czarnożyły , dla której Sąd Rejonowy w Wieluniu (adres: ul. pl. Jagielloński 1, Wieluń, 98-300 Wieluń ) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
w dniu 20-11-2023 r. o godz. 10.45 w budynku Sądu Rejonowego w Wieluniu mającego siedzibę pod adresem pl. Jagielloński 1, 98-300 Wieluń , odbędzie się druga licytacja nieruchomości stanowiącej dz. 1485 o pow. 0,07 ha, Czarnożyły położonej pod adresem: 98-310 Czarnożyły, Czarnożyły , dla której Sąd Rejonowy w Wieluniu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X, będącej własnością dłużnika: Robert Kowalski. Suma oszacowania wynosi 10 130,00 zł, zaś cena wywołania stanowi dwie trzecie sumy oszacowania i wynosi 6 753,33 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 1 013,00 zł zł najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Suma oszacowania wynosi 10 130,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 6 753,33 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 1 013,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 11:00 do godz. 12:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Wieluniu ul. pl. Jagielloński 1, 98-300 Wieluń.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: bank 16 1020 4564 0000 5502 0040 2404.

Historyczne ceny