Jabłonna, wielkopolskie
Szczegóły
Opis
OGŁASZA
o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym,
na sprzedaż prawa własności nieruchomości stanowiącej
własność gminy Rakoniewice, położonej w obrębie ewidencyjnym Jabłonna
Oznaczenie przedmiotów sprzedaży
Miejsce położenia: Województwo: wielkopolskie, Powiat: grodziski, Gmina: Rakoniewice, Miejscowość: Jabłonna
Oznaczenie wg ewidencji gruntów i budynków:
Działka nr 1453 o powierzchni ewidencyjna 0,1500 ha, obręb Jabłonna, Księga Wieczysta KW nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza:
70 000,00 zł siedemdziesiąt tysięcy złotych - do ceny sprzedaży zostanie doliczony podatek VAT w obowiązującej na dzień sprzedaży stawce (obecnie 23%) ustawa z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1570 z późn. zm.).
Termin i miejsce przetargu
20 października 2023 r. (piątek) o godz. 900 w siedzibie Urzędu Miejskiego Gminy Rakoniewice Osiedle Parkowe 1, 62-067 Rakoniewice, sala sesyjna.
Wadium wynosi 10 % ceny wywoławczej netto. W przetargu mogą wziąć udział osoby, które wniosą wadium w pieniądzu w wyżej określonej wysokości nie później niż do dnia 16 października 2023 r. (poniedziałek). Tytuł wniesienia wadium winien jednoznacznie wskazywać uczestnika przetargu oraz nieruchomość, której wpłata dotyczy.
Wadium w pieniądzu winno wpłynąć na konto 20 9081 0006 0000 1544 2000 0015
do dnia 16 października 2023 r. (poniedziałek) - liczy się data wpływu na rachunek bankowy. Wadium wniesione przez uczestnika przetargu, który przetarg wygra, zalicza się na poczet nabycia nieruchomości. Pozostałym uczestnikom przetargu wadium zwraca się po odwołaniu lub zamknięciu przetargu, jednak nie później niż przed upływem 3 dni od dnia jego odwołania, zamknięcia, unieważnienia lub zakończenia przetargu wynikiem negatywnym.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie