Wróć do listy

Gliwice, śląskie

258 000 zł
4 119 zł/m2
Mieszkanie 62,64 m2 2 pokoje 3 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-49%
Zakończona
-49%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 258 000 zł
Miasto Gliwice
Powierzchnia 62,64 m2
Województwo śląskie
Ulica Dolnych Wałów 27
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 12 900 zł
Numer oferty 304159X712340381
Termin wpłaty wadium 17-10-2023 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Gliwice
ogłasza
23 października 2023 r. w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej przy pl. Inwalidów Wojennych 3 (II piętro, pokój nr 4)* odbędą się przetargi na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości:

godz. 11.00 rozpocznie się I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 11 usytuowanego w budynku przy ul. DOLNYCH WAŁÓW 27

FORMA ZBYCIA: sprzedaż lokalu wraz ze sprzedażą ułamkowej części działki
POWIERZCHNIA LOKALU: 62,64 m²
POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – piwnica: 8,96 m2
SKŁAD LOKALU: 2 pokoje, łazienka, kuchnia i przedpokój
KONDYGNACJA: III piętro (poddasze)
STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ORAZ CZĘŚCIACH WSPÓLNYCH NIERUCHOMOŚCI: 1007/10 000
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA: działka nr 650 o powierzchni 611 m², obręb Stare Miasto, KW XXXX/XXXXXXXX/X
OBCIĄŻENIA: nieruchomość jest wolna od obciążeń
W NIERUCHOMOŚCI FUNKCJONUJE WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA
Termin udostępnienia lokalu został wyznaczony na 12 października 2023 r.
W celu ustalenia dokładnej godziny z minutami, prosimy kontaktować się do 9 października 2023 r. z ROM 1 ul. Kłodnickiej 5, telefon: 32 339-29-97.
CENA WYWOŁAWCZA NIERUCHOMOŚCI: 258 000,00 zł
Wadium: 12 900,00 zł
Minimalne postąpienie: 2580,00 zł

WARUNKIEM PRZYSTĄPIENIA DO PRZETARGU JEST:

Wniesienie do 17 października 2023 r. wadium na konto ZGM, MILLENNIUM BANK, 70 1160 2202 0000 0005 0719 0331 (decyduje data wpływu wadium na konto ZGM). Tytuł wpłaty: ,,Przetarg – adres licytowanego lokalu, imię, nazwisko oraz PESEL osoby lub nazwa oraz NIP firmy, na rzecz której nieruchomość będzie nabywana”.

Historyczne ceny