Wróć do listy

Przydroże Wielkie, opolskie

27 200 zł
Działka 0.1977 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 27 200 zł
Powierzchnia 0.1977 ha
Województwo opolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 2 700 zł
Numer oferty 303964X711883691
Termin wpłaty wadium 23-10-2023 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ KORFANTOWA
OGŁASZA I PUBLICZNY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY na sprzedaż nieruchomości


PRZYDROŻE WIELKIE

działka Nr 300/4


Przetarg odbędzie się dnia 27 października 2023 roku o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Korfantowie ul. Rynek 4.
Prawo do udziału w przetargu mają osoby fizyczne i prawne, które do dnia 23 października 2023 r. wpłaciły wymagane wadium. Wadium należy wnieść w pieniądzu w kwocie: 2700,00 zł - za działkę Nr 300/4.
Wadium należy wpłacać na konto bankowe Urzędu Miejskiego w Korfantowie nr 43 8905 1010 9001 0000 0084 0001. Za termin wniesienia wadium uważa się dzień wpływu wadium na wskazane konto.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.