Wróć do listy

Kuflew, mazowieckie

12 194 zł
Działka 1.05 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 12 194 zł
Miasto Kuflew
Powierzchnia 1.05 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 626 zł
Numer oferty 303805X711511313
Termin wpłaty wadium 20-11-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mińsku Mazowieckim Krzysztof Piotr Dębkowski Kancelaria Komornicza nr X w Mińsku Mazowieckim na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie GKm 31/19 w dniu 21-11-2023 o godz. 11:00 w budynku Sądu Rejonowego w Mińsku Mazowieckim z siedzibą przy Okrzei 14, 05-300 Mińsk Mazowiecki, sala 5, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy ,Kuflew, 05-320 Mrozy, dla której Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Okrzei 14, Mińsk Mazowiecki, 05-300 Mińsk Mazowiecki) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Działka nr 373, niezabudowana, usytuowana jest pomiędzy dwoma ciekami wodnymi (rowami melioracyjnymi), nie posiada formalnego dostępu do drogi publicznej. Działka w kształcie szerokiego prostokąta o powierzchni 1,05 ha. Gleby należą do klasy IV wartości bonitacyjnej. Przedmiotowa działka położona jest w całości w strefie o przeznaczeniu gospodarczym: E - strefa ekologiczna.

Suma oszacowania wynosi 16 259,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 12 194,25 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 1 625,90 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 16:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Mińsku Mazowieckim ul. Okrzei14, 05-300 Mińsk Mazowiecki.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: Bank Pekao S.A. 44 1240 2702 1111 0010 6436 2051.

Historyczne ceny