Myślibórz, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
ogłasza
PIERWSZY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej położonej w obrębie 0003 Myślibórz 3 oznaczonej numerem ewidencyjnym działki 55/12, o powierzchni 0,9620 ha, dla której Sąd Rejonowy w Myśliborzu prowadzi księgę wieczystą Kw Nr XXXX/XXXXXXXX/X. Według ewidencji gruntów i budynków nieruchomość sklasyfikowana jest jako grunty orne - RIVa o pow. 0,0068 ha, grunty orne - RIVb o pow. 0,0923 ha, grunty orne - RV o pow. 0,4792 ha, łąki trwałe - LIV o pow. 0,0210 ha, łąki trwałe - LVI o pow. 0,1588 ha, pastwiska trwałe - PSVI o pow. 0,2039 ha.
Cena wywoławcza wynosi
—
532.200,00 zł
Wysokość wadium
106.000,00 zł
Do ceny sprzedaży nieruchomości dla części, dla której obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego zostanie doliczony podatek od towarów i usług obowiązujący w dniu sprzedaży (aktualnie 23%). Sprzedaż pozostałej części nieruchomości nieobjętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zwolniona jest z podatku od towarów i usług.
Wadium w pieniądzu w wysokości 106.000,00 zł należy wnieść na konto Gminy Myślibórz, ul. Rynek im Jana Pawła II 1, numer 34 8355 0009 0070 0708 2000 0003 najpóźniej do dnia 10 listopada 2023 r. Wadium wniesione przez uczestnika przetargu, który przetarg wygrał, zalicza się na poczet ceny nabycia nieruchomości. Za datę wpływu wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek bankowy Gminy Myślibórz.
Przetarg odbędzie się w dniu 16 listopada 2023 roku o godzinie 1000 w Urzędzie Miejskim w Myśliborzu przy ulicy Rynek im. Jana Pawła II 1 (sala konferencyjna I – sze piętro).
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie