Myślibórz, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
ogłasza
DRUGI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, w skład której wchodzą działki nr ewid. 388/22 i 388/23 obręb 0001 Myślibórz 1, dla której Sąd Rejonowy w Myśliborzu prowadzi księgę wieczystą Kw Nr XXXX/XXXXXXXX/X, o łącznej powierzchni 0,1257 ha.
Cena wywoławcza wynosi
-
229.000,00 zł
Wysokość wadium
45.000,00 zł
Wadium w pieniądzu w wysokości 45.000,00 zł należy wnieść na konto Gminy Myślibórz, ul. Rynek im. Jana Pawła II 1, numer: 34 8355 0009 0070 0708 2000 0003 najpóźniej do dnia 12 października 2023 r. Wadium wpłacone przez uczestnika przetargu, który przetarg wygrał, zalicza się na poczet ceny nabycia nieruchomości. Za datę wpływu wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek bankowy Gminy Myślibórz.
Przetarg odbędzie się w dniu 19 października 2023 r. o godzinie 1000 w Urzędzie Miejskim w Myśliborzu przy ulicy Rynek im. Jana Pawła II nr 1 (sala konferencyjna I piętro). Sprzedaż nieruchomości podlega zwolnieniu z podatku od towarów i usług.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie