Wróć do listy

Malbork, pomorskie

281 301 zł
3 651 zł/m2
Dom 77,05 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 281 301 zł
Miasto Malbork
Powierzchnia 77,05 m2
Województwo pomorskie
Ulica 500-Lecia 73
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 30 000 zł
Numer oferty 301741X706677425
Termin wpłaty wadium 19-10-2023 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
ogłasza w dniu 23 października 2023 r. o godz. 10.30 drugi ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, stanowiącej własność Miasta Malborka

1. Opis nieruchomości
Nieruchomość gruntowa przy ul. 500-lecia 73 zabudowana budynkiem mieszkalnym
jednorodzinnym w zabudowie wolnostojącej, o pow. zabudowy 83 m2, pow. użytkowej
77,05 m2, parterowy z poddaszem - strych, podpiwniczony w części. Budynek jest murowany,
wybudowany ok. 1850 r., dach o konstrukcji drewnianej, dwuspadowy kryty dachówką
ceramiczną holenderską.

Warunki nabycia nieruchomości:
a) wadium w kwocie 30 000 zł (trzydzieści tysięcy złotych) płatne najpóźniej
do 19 października 2023 r. przelewem na konto depozytowe Miasta Malborka
prowadzone w PKO BP SA nr 60 1020 1811 0000 0402 0339 9631. Za datę zapłaty
uznaje się datę zaksięgowania środków na koncie Miasta Malborka.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.