Myślibórz, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
ogłasza
DRUGI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, w skład której wchodzą działki nr ewid. 388/22 i 388/23 obręb 0001 Myślibórz 1, dla której Sąd Rejonowy w Myśliborzu prowadzi księgę wieczystą Kw Nr XXXX/XXXXXXXX/X, o łącznej powierzchni 0,1257 ha.
-
Działka nr ewid. 388/22 obręb 0001 Myślibórz 1, o pow. 568 m2, sklasyfikowana jest jako: Bp - zurbanizowane tereny niezabudowane lub w trakcie zabudowy; działka nr ewid. 388/23 obręb 0001 Myślibórz 1, o pow. 689 m2, sklasyfikowana jest jako: dr - Drogi. Uchwałą Nr XXXV/320/2021 z dnia 28 września 2021 r. Rada Miejska w Myśliborzu pozbawiła m. in. w/w działkę kategorii drogi gminnej poprzez wyłączenie jej z użytkowania jako drogi publicznej.
Nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego przyjętego Uchwałą Nr XIV/111/2019 Rady Miejskiej w Myśliborzu z dnia 29 października 2019 r. w sprawie uchwalenia ,,Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Myślibórz❞ zapis dla przedmiotowych działek jest następujący: U - teren usług.
Przetarg odbędzie się w dniu 19 października 2023 r. o godzinie 1000 w Urzędzie Miejskim w Myśliborzu przy ulicy Rynek im. Jana Pawła II nr 1 (sala konferencyjna I piętro). Sprzedaż nieruchomości podlega zwolnieniu z podatku od towarów i usług.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie