Wróć do listy

Lubcz, kujawsko-pomorskie

39 545 zł
39 545 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 39 545 zł
Miasto Lubcz
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica 34
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 7 909 zł
Numer oferty 300219X703112901
Termin wpłaty wadium 11-10-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Żninie Rafał Musiał podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 568/20 w dniu 12-10-2023 o godz. 10:00 w kancelarii komornika mieszczącej się pod adresem: 88-400 Żnin, ul. 700-lecia 41, rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 10136 w zw. z art. 867 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc), druga licytacja nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielami są s położonej przy ,/ w miejscowości Lubcz 34, 88-420 Rogowo, dla której Sąd Rejonowy w Żninie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Sądowa 2, Żnin, 88-400 Żnin) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 15:00.

Suma oszacowania wynosi 79 089,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 1/2 sumy oszacowania i wynosi 39 544,50 zł. Sprzedaż towaru podlega opodatkowaniu podatkiem VAT w wysokości 23%. Wyżej zaprezentowana kwota stanowi kwotę brutto. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 7 908,90 zł.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Zgodnie z art. 8671 § 1 kpc przystępujący do przetargu jest obowiązany złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Warunkiem udziału w licytacji jest złożenie rękojmi.
Rękojmię można wpłacić gotówką w kancelarii komornika lub na rachunek bankowy komornika: PKO O/CENTRUM INOWROCŁAW 43 1020 1505 0000 0602 0009 0159.
Rękojmi nie składa się, jeżeli suma oszacowania jest niższa niż pięć tysięcy złotych.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przybicia na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie przedmiotów od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Historyczne ceny