Wróć do listy

Marki, Struga

1 027 358 zł
1 027 358 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 1 027 358 zł
Miasto Marki
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Legionowa 44a
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 100 000 zł
Numer oferty 30017X70299817
Termin wpłaty wadium 08-05-2019 Co to znaczy?

Opis

Monitor 71/2019, Dział IIII. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ PRAWO UPADŁOŚCIOWE - pozycja 18992.


REGULAMIN PRZETARGU SĄDOWEGO NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI WCHODZĄCYCH W SKŁAD MASY UPADŁOŚCI JACKA GIEREJA PROWADZĄCEGO DZIAŁALNOŚĆ GOSPODArczą pod nazwą W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ W MARKACH
1. Przedmiotem przetargu jest nabycie wchodzących w skład masy upadłości prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Jacek Gierej w upadłości likwidacyjnej w Markach:
a. zabudowanej nieruchomości położonej przy ul. Legionowej 44A w Markach, obręb 01-03, dla której Sąd Rejonowy w Wołominie, IV Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi Księgę Wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X;
b. niezabudowanej nieruchomości (wewnętrzna droga dojazdowa) położonej przy ul. Legionowej 42/44 w Markach, obręb 01-03, dla której Sąd Rejonowy w Wołominie, IV Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi Księgę Wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X;
c. niezabudowanej nieruchomości (wewnętrzna droga dojazdowa) położonej przy ul. Długiej 23 w Markach, obręb 01-03, dla której Sąd Rejonowy w Wołominie, IV Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi Księgę Wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Szczegółowo opisane powyżej nieruchomości są zwane w dalszej części regulaminu przetargu także łącznie „Nieruchomością”.
W budynku posadowionym na nieruchomości opisanej w pkt a powyżej zamieszkuje - bez zezwolenia Sędziego komisarza - Upadły, jak również jest on w nim zameldowany wraz z rodziną

Cena wywoławcza: 1.027.357,50 zł (jeden milion dwadzieścia siedem tysięcy trzysta pięćdziesiąt siedem złotych i pięćdziesiąt gorszy).

Zainteresowani winni składać oferty, pod rygorem odrzucenia, w terminie do dnia 8 maja 2019 r., w gmachu Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, ul. Czerniakowska 100A, 00-454 Warszawa, lub przesłać je na adres tego sądu listami poleconymi (decyduje data wpływu oferty do sądu, nie zaś nadania oferty).

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.