Wróć do listy

Łajski, mazowieckie

49 841 zł
Działka 0 ha Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 49 841 zł
Miasto Łajski
Powierzchnia 0 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 6 645 zł
Numer oferty 299349X701075361
Termin wpłaty wadium 26-10-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legionowie Łukasz Krystek kancealria komornicza nr IV na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie GKm 26/21 w dniu 27-10-2023 o godz. 12:00 w budynku Sądu Rejonowego w Legionowie z siedzibą przy Sobieskiego 47, 05-120 Legionowo, sala 3, odbędzie się pierwsza licytacja:

- ułamkowej części nieruchomości, której właścicielem jest s położonej przy ul. Polna , 05-119 Łajski, dla której Sąd Rejonowy w Legionowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Jana III Sobieskiego 47, Legionowo, 05-120 Legionowo) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Udział 2/6 w prawie własności nieruchomości stanowiącej drogę dojazdową do nieruchomości. Działka przeznaczona pod drogę dojazdową o powierzchni nieutwardzonej. Udział będzie licytowany na jednym posiedzeniu wraz z nieruchomością XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 66 454,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 49 840,50 zł. Sprzedaż towaru podlega opodatkowaniu podatkiem VAT w wysokości 23%. Wyżej zaprezentowana kwota stanowi kwotę brutto. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 6 645,40 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 12:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Legionowie ul. Sobieskiego47, 05-120 Legionowo.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PEKAO S.A. O. w Warszawie 63 1240 6087 1111 0010 5170 5672.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.