Wróć do listy

Bolesławiec, dolnośląskie

2 799 316 zł
Działka 0 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 2 799 316 zł
Miasto Bolesławiec
Powierzchnia 0 ha
Województwo dolnośląskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 500 000 zł
Numer oferty 299192X700707667
Termin wpłaty wadium 06-11-2023 Co to znaczy?

Opis

PREZYDENT MIASTA BOLESŁAWIEC
O G Ł A S Z A



I przetarg ustny nieograniczony

na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych, oznaczonych jako działki o numerach: 1216/1, 1216/2, 1216/3, 1216/4, 1216/5, 1216/16, 1216 /18, 1216/19, 1216/20, 1216/21 oraz 1216/17,
stanowiących własność Gminy Miejskiej Bolesławiec, położonych w Bolesławcu w obrębie 0007 miasta Bolesławiec – z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.



Przetarg odbędzie się w dniu 10 listopada 2023 roku

o godz. 12.00 w siedzibie Urzędu Miasta Bolesławiec,

w sali 412 Pl. Piłsudskiego nr 1 (wieżowiec, IV piętro).

1. Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu na rachunek bankowy Urzędu Miasta Bolesławiec Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. o/Bolesławiec nr 04 1020 2137 0000 9402 0046 4271 – w terminie do dnia 06 listopada 2023r.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.