Wróć do listy

Wełecz, świętokrzyskie

988 733 zł
988 733 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 988 733 zł
Miasto Wełecz
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 131 831 zł
Numer oferty 298246X698492135
Termin wpłaty wadium 23-10-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Busku-Zdroju Przemysław Rogala Kancelaria Komornicza nr V w Busku-Zdroju na podstawie przepisu art. 953 Kodeksu postępowania cywilnego podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 24 października 2023 r. o godz. 10:00 w budynku Sądu Rejonowego w Busku-Zdroju mającego siedzibę pod adresem ul. Kościuszki 5, 28-100 Busko-Zdrój w sali nr 4, odbędzie się pierwsza licytacja prawa użytkowania wieczystego nieruchomości - wraz z budynkami i urządzeniami stanowiącymi odrębny od gruntu przedmiot własności - stanowiącej działkę nr 569/5 o powierzchni 5843 m2 z obrębu 0040 Wełecz dla której SĄD REJONOWY BUSKO ZDRÓJ IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X (przysługującego dłużnikowi x

Suma oszacowania wynosi 1 318 310,00 zł, zaś cena wywołania jest równa trzy czwarte sumy oszacowania i wynosi 988 732,50 zł.
Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.
Zgodnie z art. 962 Kodeksu postępowania cywilnego licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania to jest kwotę 131 831,00 zł, najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika:

26 1600 1462 1826 6626 0000 0003 Bank BNP Paribas S.A.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.
Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

Historyczne ceny